Prosto i szybko

Brak skomplikowanych procedur i ukrytych kosztów.

Prześlij skan lub czytelne zdjęcie

Jeśli nie dysponujesz odpowiednim sprzętem możesz skorzystać z pomocy jednego z punktów partnerskich. Punkty znajdują się niemal na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami. Zostaniesz skierowany do punktu, który znajduje się najbliżej Ciebie. W punkcie wykonasz dobry skan.

Zaczekaj do 60 minut

Zwykle potrzebujemy do 60 minut by przedstawić naszą ofertę. Po jej akceptacji przystąpimy do realizacji. Zależnie od tego czy reprezentujesz biznes, instytucję lub po prostu siebie – zależą sposoby zapłaty za usługę. Klienci biznesowi i instytucjonalni dokonują zapłaty na podstawie faktury VAT, po wykonaniu usługi. Klienci indywidualni poproszeniu są o dokonanie przedpłaty lub płatności przy odbiorze.

Odbierz maila lub przesyłkę

Tłumaczenia zwykłe realizujemy z wysyłką na email. Tłumaczenia przysięgłe można odebrać we wskazanych punktach odbioru lub wysyłamy je pocztą/kurierem.

Kosz przesyłek wynosi:

Poczta polecony priorytet: 12,30
Kurier po przedpłacie: 18,45
Kurier płatność przy odbiorze: 24,60

Stacjonarne Punkty SOS

Dla obopólnej wygody uruchomiliśmy sieć stacjonarnych Punktów SOS na terenie całego kraju. W Punkcie wykonasz czytelny skan. Znajdź Punkt najbliżej Ciebie.

MAPA PUNKTÓW

Formularz

Twoje dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.